СЕННИК 250X120CM HOME & STYLING X70000100
Code: 144717
Product is out of stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : TENT
- LENGTH : 250.00 см
- WIDTH : 120.00 см
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : ЕКРЮ
| Brand | HOME & STYLING |
| MODEL | X70000100 |
| SUNSHADE TYPE | TENT |
| LENGTH | 250.00 см |
| WIDTH | 120.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЕКРЮ |
| WEIGHT | 9.840 kg |
| EAN | 8720573155984 |
No documents were found for this product

English 
















