СЕННИК 150X300CM РАЗДЕЛИТЕЛЕН GARDEN STAR SP2016
Код: 485419
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : СЕННИК
- ДЪЛЖИНА : 150.00 см
- ШИРИНА : 300.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : СИВ
Доставка:
Купи на изплащане
от4.83 €
/
9.45лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | SP2016 |
| ТИП СЕННИК | СЕННИК |
| ДЪЛЖИНА | 150.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО | 15.000 kg |
| EAN | 8934970933155 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














