СЕННИК 150X300CM РАЗДЕЛИТЕЛЕН GARDEN STAR SP2016
Code: 485419
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : SUNSHADE
- LENGTH : 150.00 см
- WIDTH : 300.00 см
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : СИВ
Shipping:
See credit plans
from4.83 €
/
9.45лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | SP2016 |
| SUNSHADE TYPE | SUNSHADE |
| LENGTH | 150.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| WEIGHT | 15.000 kg |
| EAN | 8934970933155 |
No documents were found for this product

English 














