РАЗДЕЛИТЕЛ ЗА БАЛКОН GARDEN STAR SJ-061-30
Код: 485420
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : СЕННИК
- ДЪЛЖИНА : 140.00 см
- ШИРИНА : 140.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
Доставка:
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | SJ-061-30 |
| ТИП СЕННИК | СЕННИК |
| ДЪЛЖИНА | 140.00 см |
| ШИРИНА | 140.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ТЕГЛО | 10.000 kg |
| EAN | 8934970932158 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














