РАЗДЕЛИТЕЛ ЗА БАЛКОН GARDEN STAR SJ-061-30
Code: 485420
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : SUNSHADE
- LENGTH : 140.00 см
- WIDTH : 140.00 см
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
Shipping:
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | SJ-061-30 |
| SUNSHADE TYPE | SUNSHADE |
| LENGTH | 140.00 см |
| WIDTH | 140.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| WEIGHT | 10.000 kg |
| EAN | 8934970932158 |
No documents were found for this product

English 














