НАВЕС ЗА АВТОМОБИЛ 300X600X270CM UCAMP HD-9436
Код: 221652
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : НАВЕС
- ДЪЛЖИНА : 600.00 см
- ШИРИНА : 300.00 см
- МАТЕРИАЛ : метал и полиетилен
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
Купи на изплащане
от11.58 €
/
22.65лв.
Лихва, такси и ГПР

10х30.65€
/
10х59.95лв.
| Марка | UCAMP |
| МОДЕЛ | HD-9436 |
| ТИП СЕННИК | НАВЕС |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| МАТЕРИАЛ | метал и полиетилен |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 40.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВКЛЮЧЕНИ 4БР. ВЪЖЕТА,8БР. КЛИН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973448156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















