НАВЕС ЗА АВТОМОБИЛ 300X600X270CM UCAMP HD-9436
Code: 221652
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : CANOPY
- LENGTH : 600.00 см
- WIDTH : 300.00 см
- MATERIAL : метал и полиетилен
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
See credit plans
from11.58 €
/
22.65лв.
Interest, fees and APR

10х30.65€
/
10х59.95лв.
| Brand | UCAMP |
| MODEL | HD-9436 |
| SUNSHADE TYPE | CANOPY |
| LENGTH | 600.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| MATERIAL | метал и полиетилен |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 40.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВКЛЮЧЕНИ 4БР. ВЪЖЕТА,8БР. КЛИН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973448156 |
No documents were found for this product

English 















