НАВЕС ПОЛИКАРБОНАТ 80X120CM ARTPLAST PE80120T
Код: 146018
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : НАВЕС
- ДЪЛЖИНА : 80.00 см
- ШИРИНА : 120.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИКАРБОНАТ
- ЦВЯТ : ПРОЗРАЧЕН
Доставка:
| Марка | ARTPLAST |
| МОДЕЛ | PE80120T |
| ТИП СЕННИК | НАВЕС |
| ДЪЛЖИНА | 80.00 см |
| ШИРИНА | 120.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ЦВЯТ | ПРОЗРАЧЕН |
| ТЕГЛО | 5.500 kg |
| EAN | 8010693124718 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














