НАВЕС ПОЛИКАРБОНАТ 80X120CM ARTPLAST PE80120T
Code: 146018
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : CANOPY
- LENGTH : 80.00 см
- WIDTH : 120.00 см
- MATERIAL : ПОЛИКАРБОНАТ
- COLOUR : ПРОЗРАЧЕН
Shipping:
| Brand | ARTPLAST |
| MODEL | PE80120T |
| SUNSHADE TYPE | CANOPY |
| LENGTH | 80.00 см |
| WIDTH | 120.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИКАРБОНАТ |
| COLOUR | ПРОЗРАЧЕН |
| WEIGHT | 5.500 kg |
| EAN | 8010693124718 |
No documents were found for this product

English 














