НАВЕС ПОЛИКАРБОНАТ 100X145CM ARTPLAST PE100145C
Код: 225902
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : НАВЕС
- ДЪЛЖИНА : 100.00 см
- ШИРИНА : 145.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИКАРБОНАТ
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
| Марка | ARTPLAST |
| МОДЕЛ | PE100145C |
| ТИП СЕННИК | НАВЕС |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 см |
| ШИРИНА | 145.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ТЕГЛО | 8.000 kg |
| EAN | 8010693125258 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















