НАВЕС ПОЛИКАРБОНАТ 100X145CM ARTPLAST PE100145C
Code: 225902
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- SUNSHADE TYPE : CANOPY
- LENGTH : 100.00 см
- WIDTH : 145.00 см
- MATERIAL : ПОЛИКАРБОНАТ
See credit plans
from3.86 €
/
7.55лв.
| Brand | ARTPLAST |
| MODEL | PE100145C |
| SUNSHADE TYPE | CANOPY |
| LENGTH | 100.00 см |
| WIDTH | 145.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИКАРБОНАТ |
| WEIGHT | 8.000 kg |
| EAN | 8010693125258 |
No documents were found for this product

English 
















