БАЛКОНСКИ СЕННИК ВЕРТИКАЛЕН 150X200CM HD HD-7774
Код: 139288
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : СЕННИК
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ШИРИНА : 150.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : СИВ
Доставка:
Купи на изплащане
от4.25 €
/
8.31лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-7774 |
| ТИП СЕННИК | СЕННИК |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 150.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО | 5.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МЕТАЛНИ БАР И РОЛЕР |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973107152 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















