БАЛКОНСКИ СЕННИК ВЕРТИКАЛЕН 150X200CM HD HD-7774
Code: 139288
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : SUNSHADE
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 150.00 см
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : СИВ
Shipping:
See credit plans
from4.25 €
/
8.31лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-7774 |
| SUNSHADE TYPE | SUNSHADE |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 150.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| WEIGHT | 5.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | МЕТАЛНИ БАР И РОЛЕР |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973107152 |
No documents were found for this product

English 
















