СЕЙФ ЗА ВГРАЖДАНЕ BURG WACHTER PSW 110 E
Код: 237696
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 305.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 201.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 148.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от6.18 €
/
12.09лв.
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | PSW 110 E |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 305.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 201.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 148.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 272.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 172.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 93.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | Стомана |
| EAN | 4003482492307 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















