СЕЙФ ЗА ВГРАЖДАНЕ BURG WACHTER PSW 110 E
Code: 237696
In stock
Short Description
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- OUTER WIDTH : 305.00 мм
- OUTER HEIGHT : 201.00 мм
- OUTER LENGTH : 148.00 мм
Shipping:
See credit plans
from6.18 €
/
12.09лв.
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | PSW 110 E |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| OUTER WIDTH | 305.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 201.00 мм |
| OUTER LENGTH | 148.00 мм |
| INNER WIDTH | 272.00 мм |
| INNER HEIGHT | 172.00 мм |
| INNER LENGTH | 93.00 мм |
| MATERIAL | Стомана |
| EAN | 4003482492307 |
No documents were found for this product

English 















