СЕЙФ BURG WACHTER P3 EFS
Код: 122191
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 442.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 320.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 350.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | P3 EFS |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 442.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 320.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 435.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 310.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 288.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| АВАРИЕН КОД | Не |
| ПОКРИТИЕ | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 20.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 АВАРИЙНИ КЛЮЧА, ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482353608 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











