СЕЙФ BURG WACHTER P3 EFS
Code: 122191
Short Description
- TYPE : ЕЛЕКТРОНЕН
- OUTER WIDTH : 442.00 мм
- OUTER HEIGHT : 320.00 мм
- OUTER LENGTH : 350.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | P3 EFS |
| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 442.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 320.00 мм |
| OUTER LENGTH | 350.00 мм |
| INNER WIDTH | 435.00 мм |
| INNER HEIGHT | 310.00 мм |
| INNER LENGTH | 288.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE | No |
| EMERGENCY CODE | No |
| COVERING | ЧЕРЕН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 20.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 АВАРИЙНИ КЛЮЧА, ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482353608 |
No documents were found for this product

English 











