СЕЙФ BURG WACHTER H 210 E
Код: 122181
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 402.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 278.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 376.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от13.52 €
/
26.44лв.
Лихва, такси и ГПР

10х35.79€
/
10х70.00лв.
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | H 210 E |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 402.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 278.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 376.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 336.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 209.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 294.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| АВАРИЕН КОД | Не |
| ПОКРИТИЕ | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 31.229 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482411100 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











