СЕЙФ BURG WACHTER H 210 E
Code: 122181
In stock
Short Description
- TYPE : ЕЛЕКТРОНЕН
- OUTER WIDTH : 402.00 мм
- OUTER HEIGHT : 278.00 мм
- OUTER LENGTH : 376.00 мм
Shipping:
See credit plans
from13.52 €
/
26.44лв.
Interest, fees and APR

10х35.79€
/
10х70.00лв.
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | H 210 E |
| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 402.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 278.00 мм |
| OUTER LENGTH | 376.00 мм |
| INNER WIDTH | 336.00 мм |
| INNER HEIGHT | 209.00 мм |
| INNER LENGTH | 294.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE | No |
| EMERGENCY CODE | No |
| COVERING | ЧЕРЕН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 31.229 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482411100 |
No documents were found for this product

English 











