СЕЙФ BURG WACHTER Favor S7 E
Код: 458839
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 310.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 415.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 350.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.21 €
/
10.19лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.80€
/
10х26.99лв.
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | Favor S7 E |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 415.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 307.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 412.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 305.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| АВАРИЕН КОД | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 17.000 kg |
| EAN | 4003482358108 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











