СЕЙФ BURG WACHTER Favor S7 E
Code: 458839
In stock
Short Description
- TYPE : ЕЛЕКТРОНЕН
- OUTER WIDTH : 310.00 мм
- OUTER HEIGHT : 415.00 мм
- OUTER LENGTH : 350.00 мм
Shipping:
See credit plans
from5.21 €
/
10.19лв.
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | Favor S7 E |
| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 415.00 мм |
| OUTER LENGTH | 350.00 мм |
| INNER WIDTH | 307.00 мм |
| INNER HEIGHT | 412.00 мм |
| INNER LENGTH | 305.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE | No |
| EMERGENCY CODE | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 17.000 kg |
| EAN | 4003482358108 |
No documents were found for this product

English 











