СЕЙФ BURG WACHTER CL 420 K
Код: 122187
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 495.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 360.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 445.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | CL 420 K |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 495.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 360.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 445.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 380.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 245.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 297.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Да |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 56.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482412008 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











