СЕЙФ BURG WACHTER CL 420 K
Code: 122187
Short Description
- TYPE : МЕХАНИЧЕН
- OUTER WIDTH : 495.00 мм
- OUTER HEIGHT : 360.00 мм
- OUTER LENGTH : 445.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | CL 420 K |
| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH | 495.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 360.00 мм |
| OUTER LENGTH | 445.00 мм |
| INNER WIDTH | 380.00 мм |
| INNER HEIGHT | 245.00 мм |
| INNER LENGTH | 297.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| FIRE-RESISTANT SAFE | Yes |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | ЧЕРЕН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 56.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482412008 |
No documents were found for this product

English 











