СЕЙФ BURG WACHTER CL 410 E
Код: 122184
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 435.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 320.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 380.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ | CL 410 E |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 435.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 320.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 380.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 320.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 205.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 232.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Да |
| АВАРИЕН КОД | Не |
| ПОКРИТИЕ | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 45.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482411902 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











