СЕЙФ BURG WACHTER CL 410 E
Code: 122184
Short Description
- TYPE : ЕЛЕКТРОНЕН
- OUTER WIDTH : 435.00 мм
- OUTER HEIGHT : 320.00 мм
- OUTER LENGTH : 380.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | CL 410 E |
| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 435.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 320.00 мм |
| OUTER LENGTH | 380.00 мм |
| INNER WIDTH | 320.00 мм |
| INNER HEIGHT | 205.00 мм |
| INNER LENGTH | 232.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE | Yes |
| EMERGENCY CODE | No |
| COVERING | ЧЕРЕН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 45.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482411902 |
No documents were found for this product

English 











