МЕХАНИЧЕН СЕЙФ VALBERG FRS 93 KL
Код: 117962
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 565.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 972.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 450.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ | FRS 93 KL |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 95.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 565.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 972.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 450.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 426.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 786.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 301.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| АВАРИЕН КОД | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 138.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОГНЕУПОРНОСТ ECB.S LFS EN15659 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












