МЕХАНИЧЕН СЕЙФ VALBERG FRS 93 KL
Code: 117962
Short Description
- TYPE : МЕХАНИЧЕН
- OUTER WIDTH : 565.00 мм
- OUTER HEIGHT : 972.00 мм
- OUTER LENGTH : 450.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | VALBERG |
| MODEL | FRS 93 KL |
| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| DOOR THICKNESS | 95.00 мм |
| OUTER WIDTH | 565.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 972.00 мм |
| OUTER LENGTH | 450.00 мм |
| INNER WIDTH | 426.00 мм |
| INNER HEIGHT | 786.00 мм |
| INNER LENGTH | 301.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| EMERGENCY CODE | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COVERING | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| PRODUCT WEIGHT | 138.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОГНЕУПОРНОСТ ECB.S LFS EN15659 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 












