МЕХАНИЧЕН СЕЙФ VALBERG ASM 28
Код: 117901
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 390.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 280.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 280.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ | ASM 28 |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 5.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 390.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 280.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 280.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 386.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 276.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 226.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| АВАРИЕН КОД | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 15.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












