МЕХАНИЧЕН СЕЙФ VALBERG ASM 28
Code: 117901
Short Description
- TYPE : МЕХАНИЧЕН
- OUTER WIDTH : 390.00 мм
- OUTER HEIGHT : 280.00 мм
- OUTER LENGTH : 280.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | VALBERG |
| MODEL | ASM 28 |
| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| DOOR THICKNESS | 5.00 мм |
| OUTER WIDTH | 390.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 280.00 мм |
| OUTER LENGTH | 280.00 мм |
| INNER WIDTH | 386.00 мм |
| INNER HEIGHT | 276.00 мм |
| INNER LENGTH | 226.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| EMERGENCY CODE | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COVERING | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| PRODUCT WEIGHT | 15.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 












