МЕХАНИЧЕН СЕЙФ AIKO T-280
Код: 139532
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 280.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 350.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 300.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | AIKO |
| МОДЕЛ | T-280 |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 2.80 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 280.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 300.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 278.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 348.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 267.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| АВАРИЕН КОД | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО ПОЛИМЕРНО ПОКРИТИЕ |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












