МЕХАНИЧЕН СЕЙФ AIKO T-280
Code: 139532
Short Description
- TYPE : МЕХАНИЧЕН
- OUTER WIDTH : 280.00 мм
- OUTER HEIGHT : 350.00 мм
- OUTER LENGTH : 300.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | AIKO |
| MODEL | T-280 |
| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| DOOR THICKNESS | 2.80 мм |
| OUTER WIDTH | 280.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 350.00 мм |
| OUTER LENGTH | 300.00 мм |
| INNER WIDTH | 278.00 мм |
| INNER HEIGHT | 348.00 мм |
| INNER LENGTH | 267.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| EMERGENCY CODE | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COVERING | ПРАХОВО ПОЛИМЕРНО ПОКРИТИЕ |
No documents were found for this product

English 












