ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ ЗА ОФИС NEXTOOL HS-N46
Код: 141605
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 390.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 460.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 360.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от4.83 €
/
9.45лв.
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ | HS-N46 |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 4.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 390.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 460.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 360.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 385.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 455.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 355.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234202327 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












