ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ ЗА ОФИС NEXTOOL HS-N46
Code: 141605
In stock
Short Description
- TYPE : ЕЛЕКТРОНЕН
- OUTER WIDTH : 390.00 мм
- OUTER HEIGHT : 460.00 мм
- OUTER LENGTH : 360.00 мм
Shipping:
See credit plans
from4.83 €
/
9.45лв.
| Brand | NEXTOOL |
| MODEL | HS-N46 |
| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS | 4.00 мм |
| OUTER WIDTH | 390.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 460.00 мм |
| OUTER LENGTH | 360.00 мм |
| INNER WIDTH | 385.00 мм |
| INNER HEIGHT | 455.00 мм |
| INNER LENGTH | 355.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234202327 |
No documents were found for this product

English 












