ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ VALBERG SB 220 EL
Код: 117916
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 350.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 220.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 300.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ | SB 220 EL |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 30.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 220.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 300.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 270.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 140.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 190.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 15.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЕРТИФИКАТ ЗА ВЗЛОМ S2 EN14451 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












