ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ VALBERG SB 220 EL
Code: 117916
Short Description
- TYPE : ЕЛЕКТРОНЕН
- OUTER WIDTH : 350.00 мм
- OUTER HEIGHT : 220.00 мм
- OUTER LENGTH : 300.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | VALBERG |
| MODEL | SB 220 EL |
| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS | 30.00 мм |
| OUTER WIDTH | 350.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 220.00 мм |
| OUTER LENGTH | 300.00 мм |
| INNER WIDTH | 270.00 мм |
| INNER HEIGHT | 140.00 мм |
| INNER LENGTH | 190.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COVERING | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| PRODUCT WEIGHT | 15.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЕРТИФИКАТ ЗА ВЗЛОМ S2 EN14451 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 












