ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ VALBERG ASK 25 EL
Код: 117931
Кратко описание
- ТИП : ЕЛЕКТРОНЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 360.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 250.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 310.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ | ASK 25 EL |
| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 60.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 360.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 310.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 312.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 194.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 228.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ | Не |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 44.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЕРТИФИКАТ IMP - I EN1143-1 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












