ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ VALBERG ASK 25 EL
Code: 117931
Short Description
- TYPE : ЕЛЕКТРОНЕН
- OUTER WIDTH : 360.00 мм
- OUTER HEIGHT : 250.00 мм
- OUTER LENGTH : 310.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | VALBERG |
| MODEL | ASK 25 EL |
| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS | 60.00 мм |
| OUTER WIDTH | 360.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH | 310.00 мм |
| INNER WIDTH | 312.00 мм |
| INNER HEIGHT | 194.00 мм |
| INNER LENGTH | 228.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COVERING | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| PRODUCT WEIGHT | 44.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЕРТИФИКАТ IMP - I EN1143-1 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 












