ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ С ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК NEXTOOL FP25-P
Код: 230954
В наличност
Кратко описание
- ТИП : СЕЙФ
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 250.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 350.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 250.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.09 €
/
6.04лв.
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ | FP25-P |
| ТИП | СЕЙФ |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 4.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| АВАРИЕН КОД | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 8.700 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК |
| EAN | 3800234204017 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












