ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ С ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК NEXTOOL FP25-P
Code: 230954
In stock
Short Description
- TYPE : СЕЙФ
- OUTER WIDTH : 250.00 мм
- OUTER HEIGHT : 350.00 мм
- OUTER LENGTH : 250.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.09 €
/
6.04лв.
| Brand | NEXTOOL |
| MODEL | FP25-P |
| TYPE | СЕЙФ |
| DOOR THICKNESS | 4.00 мм |
| OUTER WIDTH | 250.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 350.00 мм |
| OUTER LENGTH | 250.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| EMERGENCY CODE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 8.700 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК |
| EAN | 3800234204017 |
No documents were found for this product

English 













