ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ С ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК NEXTOOL FP20-P
Код: 230953
В наличност
Кратко описание
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 200.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 310.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
Доставка:
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ | FP20-P |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 4.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| АВАРИЕН КОД | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 6.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК |
| EAN | 3800234204000 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













