ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ С ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК NEXTOOL FP20-P
Code: 230953
In stock
Short Description
- OUTER WIDTH : 200.00 мм
- OUTER HEIGHT : 310.00 мм
- OUTER LENGTH : 200.00 мм
Shipping:
| Brand | NEXTOOL |
| MODEL | FP20-P |
| DOOR THICKNESS | 4.00 мм |
| OUTER WIDTH | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 310.00 мм |
| OUTER LENGTH | 200.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| EMERGENCY CODE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 6.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК |
| EAN | 3800234204000 |
No documents were found for this product

English 













