САБЛЕН ТРИОН RAIDER RD-RS36
Код: 225538
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 500 W
- ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 80 мм
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-RS36 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 500 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 80 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ | 5 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 2800 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| КУФАР | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972026841 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














