САБЛЕН ТРИОН RAIDER RD-RS36
Code: 225538




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 500 W
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 80 мм
- SPEED CONTROL
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Price: 33.23 €26.58 € / 51.99 лв.
Save: 20 %
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-RS36 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 500 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 80 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 5 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 2800 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| TOOL CASE | No |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972026841 |
No documents were found for this product

English 













