САБЛЕН ТРИОН BOSCH PROFESSIONAL GSA 120
Код: 128552
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1200 W
- ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 220 мм
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Купи на изплащане
от7.14 €
/
13.96лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.89€
/
10х36.95лв.
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ | GSA 120 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 220 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ | 20 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-3000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.650 kg |
| КУФАР | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3165140913164 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















