САБЛЕН ТРИОН BOSCH PROFESSIONAL GSA 120
Code: 128552
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1200 W
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 220 мм
- SPEED CONTROL
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
See credit plans
from7.14 €
/
13.96лв.
Interest, fees and APR

10х18.89€
/
10х36.95лв.
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GSA 120 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1200 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 220 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 20 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 0-3000 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 2.650 kg |
| TOOL CASE | No |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| EAN | 3165140913164 |
No documents were found for this product

English 















