АКУМУЛАТОРЕН САБЛЕН ТРИОН RAIDER PRO RDP-KRS20 SL
Код: 238047
В наличност
Кратко описание
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
  • ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 100 мм
  • РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
Количество
Мощен и универсален акумулаторен саблен трион
Акумулаторният саблен трион RAIDER PRO RDP-KRS20 SL е проектиран за ефективно рязане на различни материали. Захранван от 20V батерия, той осигурява дълбочина на рязане в дърво до 100 мм и в метал до 6 мм. Регулирането на оборотите позволява адаптиране към конкретния материал, в зависимост от работния терен.
Лесна смяна на острието и ергономичен дизайн
Безопасност и контрол при работа
МаркаRAIDER PRO
МОДЕЛ
RDP-KRS20 SL
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
АКУМУЛАТОРНО
ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ
Не
НАПРЕЖЕНИЕ
20 V
СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ
R20 SYSTEM
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО
100 мм
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ
6 мм