АКУМУЛАТОРЕН САБЛЕН ТРИОН RAIDER PRO RDP-KRS20 SL
Code: 238047
In stock
Short Description
  • VOLTAGE : 20 V
  • CUTTING DEPTH IN WOOD : 100 мм
  • SPEED CONTROL
Quantity
Мощен и универсален акумулаторен саблен трион
Акумулаторният саблен трион RAIDER PRO RDP-KRS20 SL е проектиран за ефективно рязане на различни материали. Захранван от 20V батерия, той осигурява дълбочина на рязане в дърво до 100 мм и в метал до 6 мм. Регулирането на оборотите позволява адаптиране към конкретния материал, в зависимост от работния терен.
Лесна смяна на острието и ергономичен дизайн
Безопасност и контрол при работа
BrandRAIDER PRO
MODEL
RDP-KRS20 SL
POWER SUPPLY TYPE
BATTERY
BATTERY INCLUDED
No
VOLTAGE
20 V
COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES
R20 SYSTEM
CUTTING DEPTH IN WOOD
100 мм
CUTTING DEPTH IN STEEL
6 мм