РОЛКА ЗА ВАЛЯК ПОЛИЕСТЕР 25 CM/10 MM NESPOLI
Код: 499765
В наличност
Доставка:
| Марка | NESPOLI |
| РАЗМЕР СМ | 25.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 10.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | ПОЛИЕСТЕР |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 50.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА БОЯ ПОКРИВАЩА ОТ ЕДИН СЛОЙ |
| EAN | 8412780053626 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











