РОЛКА ЗА ВАЛЯК ПОЛИЕСТЕР 25 CM/10 MM NESPOLI
Code: 499765
In stock
Shipping:
| Brand | NESPOLI |
| SIZE SM | 25.00 см |
| PURPOSE | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| FIBER LENGTH | 10.00 мм |
| FIBER MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 50.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА БОЯ ПОКРИВАЩА ОТ ЕДИН СЛОЙ |
| EAN | 8412780053626 |
No documents were found for this product

English 











