РОЛКА АКРИЛ 18 CM NESPOLI
Код: 129992
В наличност
Доставка:
| Марка | NESPOLI |
| РАЗМЕР СМ | 18.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 9.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | МИКРОФИБЪР |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 50.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ГЛАДКИ ПОВЪРХНОСТИ |
| EAN | 4001438099174 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












